Jesteśmy prężnie rozwijająca się firmą z wieloletnim stażem. Gotową pomagać i zapewniać ochronę dla Państwa i Państwa mienia. Zdobyte doświadczenie przekładamy na nasze działania i staramy się być zawsze tam, gdzie nas potrzebujecie.

 

PROTECTION OCHRONA MIENIA powstała w 23.10.1991 r. na podstawie otrzymanej koncesji Nr K – 1439/91, a obecnie z powodzeniem kontynuuje swoją działalność zgodnie z koncesją nr L 0950/00 z dnia 21.06.2000 r., wydaną przez MSWiA w Warszawie. W grudniu 2001 roku firma została przekształcona ze spółki cywilnej: "PROTECTION" S.C. OCHRONA MIENIA na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością: "PROTECTION OCHRONA MIENIA" SP. Z O.O. 31.01.2005 r. firma "PROTECTION" uzyskała status zakładu pracy chronionej.

Na przełomie lat nie baliśmy się nowych wyzwań, wciąż rozwijając zakres świadczonych usług. 10 maja 2010 roku nasza firma, której siedziba pierwotnie mieściła się przy ul. De Gaulle'a 8, przeniosła swoją działalność na Budowlanych 166 w Tychach, poszerzając tym samym swoją ofertę  o wynajem pomieszczeń biurowych i zaplecza szkoleniowo-konferencyjnego.

W naszej pracy kładziemy duży nacisk na odpowiednie kwalifikacje i przygotowanie naszego personelu. Zawsze profesjonalnie i z największą uwagą podchodzimy do każdego powierzonego nam zadania. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić jak najlepszą ochronę dla naszych Klientów i posiadanych przez nich dóbr. Stosujemy nowoczesny sprzęt oraz sprawdzone technologie, minimalizując przy tym ryzyko niepożądanych zdarzeń. Dbamy o najwyższą jakość oferowanych usług i indywidualnie realizujemy każde zlecenie, dostosowując swoją wiedzę  teoretyczną i praktyczną do potrzeb Klientów. 

Dzięki nam mogą Państwo poczuć się spokojnie i bezpiecznie, ponieważ dobro osób, które nam zaufały, jest dla nas najważniejsze i najcenniejsze.

 

 

 

 

SIŁA  DOŚWIADCZENIA