W naszej ofercie znajdą Państwo jedną z najpowszechniejszych form zabezpieczeń obiektów o różnorodnym przeznaczeniu – Monitoring Wizyjny CCTV. System ten zapewnia całodobową ochronę poprzez elektroniczną obserwację oraz rejestrację wszelkich zdarzeń mających miejsce w danym budynku. Może on stanowić pojedynczy środek bezpieczeństwa, bądź być elementem składowym rozbudowanej bazy systemowej. Zintegrowanie go z monitoringiem SSWiN daje jeszcze większe możliwości ochrony poszczególnych nieruchomości oraz sprawną i szybką reakcję odpowiednich służb.

System alarmowy podłączony do nadajnika, kontroluje i przesyła informacje o rodzaju oraz miejscu incydentu do naszego Centrum Monitorowania. Grupa interwencyjna, działająca na wyznaczonym obszarze jest wysyłana do danej lokalizacji i podczas drogi informowana przez operatora o wszystkich niezbędnych szczegółach. Nowoczesne kamery pomagają w identyfikacji niepożądanych osób, co w przypadku popełnienia przez nich przestępstwa jest cennym materiałem dowodowym dla policji.

Monitoring CCTV jest skuteczną i stosunkowo najtańszą formą zabezpieczenia danego mienia. Zapewniając stały nadzór, znacznie zwiększa się ochrona obiektu, a co za tym idzie wzrasta poczucie bezpieczeństwa naszych Klientów. Państwa dobro to dla nas priorytet, dlatego też wszystkie  działania wykonujemy zawsze profesjonalnie i z dbałością o każdy szczegół.