Sprawna i profesjonalna ochrona osób i mienia to nasz główny cel. Wszelkie działania dostosowujemy do Państwa potrzeb, opierając się jedynie na sprawdzonych technologiach oraz wykwalifikowanej kadrze pracowniczej. Wieloletnie doświadczenie ułatwia nam użycie tylko odpowiednich rozwiązań, pozwalających na ograniczenie ryzyka oraz zminimalizowanie ewentualnych strat.

Objęcie poszczególnego obiektu systemem ochrony zawsze poprzedzane jest przeprowadzeniem wizji lokalnej. Dzięki niej w rzeczowy i konkretny sposób dopasowujemy nasze usługi, oceniając specyfikę obiektu, jego wielkość, lokalizację oraz potencjalne zagrożenia. Bazując na zdobytych informacjach, skrupulatnie przygotowujemy strategię, zawsze z uwzględnieniem także Państwa sugestii i uwag.

Ochraniamy obiekty o różnorodnym przeznaczeniu, zabezpieczamy tereny i prywatne domy. Stosujemy działania z użyciem nowoczesnego monitoringu oraz wsparciem zawodowych grup interwencyjnych, posiadających odpowiednie wyposażenie: broń krótka, hełmy kevlarowe, pałki-tonfy, kajdanki i kamizelki kuloodporne oraz umiejętności szybkiej i sprawnej reakcji na ewentualne zagrożenie.

W naszej działalności stawiamy na ciągły rozwój, dbając przy tym o jak najwyższy poziom świadczonych usług. Posiadamy ubezpieczenie kontraktowe oraz deliktowe.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu z naszym działem marketingowym, bądź przedstawicielem handlowym.

PROTECTION to przede wszystkim solidność, profesjonalizm i bezpieczeństwo. Zaufaj nam już dziś!